خدمات دوربین مدار بسته و نصب و راه اندازی

  • مشاوره و ارائه راهکار خدمات دوربین مدار بسته
  • مشخص کردن نوع برند دوربین مدار بسته
  • مشخص کردن محل قرار گیری DVR
  • تعیین مسیر های کابل کشی دوربین مدار بسته
  • مشخص کردن زمان اجرای پروژه
  • استفاده از سیستم های نظارت تصویری محسوس و نامحسوس بر حسب نیاز
  • استفاده از انواع دوربین های مدار بسته بر حسب نیاز
  • تعیین مناسبترین DVR برای مشاهده و ضبط تصاویر

امروزه استفاده از دوربین مداربسته و به طور‌کلی سیستم‌های حفاظت تصویری در ادارات، شرکت‌ها، فروشگاه‌ها و … تبدیل به یکی از نیازهای اولیه و اساسی کسب و کارهای مختلف شده است‌‌‌‌‌‌، چرا که این تجهیزات می‌توانند به صورت نسبی امنیت اولیه برای کسب‌‌و‌‌کاری که هزینه‌های سنگین مادی و معنوی برای صاحبان آن داشته است ایجاد کنند. این تجهیزات به راحتی می‌توانند از هزینه‌هایی که در اثر حوادث مختلف ایجاد می‌شوند و گاهاً جبران ناپذیر خواهند بود جلوگیری کنند.

در کنار بحث امنیت، دوربین‌های مداربسته یا به عبارتی سیستم‌های مانیتورینگ تصویری امکان بالا بردن کیفیت خدمات و نظارت و کنترل بر نحوه عملکرد پرسنل و بالابردن بازدهی و راندمان کاری و همچنین ارائه خدمات بهتر به پرسنل را فراهم می‌کنند. چرا که صاحبان کسب و کار خصوصاً کسب و کارهای بزرگ امکان نظارت مستقیم، مستمر و حضوری بر وضعیت داخلی مجموعه تحت کنترل خود را نداشته و همین امر موجب وقوع حوادث نامطلوب و نارضایتی های داخلی می‌گردد. در حالی که با وجود این نوع سیستم ها و تجهیزات به راحتی می توان از وقوع چنین مسائلی پیشگیری کرده و سطح کیفیت در تمامی بخش ها و زمینه ها را در داخل مجموعه بالا برد.

آشنایی با مراحل راه اندازی دوربین ها و مشاوره دوربین مداربسته تحت شبکه شرکت ارتباطات فرهنگ آزما :

بازدید و بررسی محل : به منظور برآورد دقیق قیمت و مشاوره دوربین مداربسته تحت شبکه ، کارشناسان به محل اعزام می شوند و پکیج دوربین مداربسته را با توجه به نیازها و اهداف مشتریان، به آنها پیشنهاد می دهند. پیش از نصب دوربین مداربسته، کارشناسان و تکنسین ها نقاط تحت پوشش تجهیزات دوربین مدار بسته را مورد آنالیز قرار می دهند و مقدار کابل ، مناسبترین مسیر کابل کشی و تعداد تجهیزات مورد نیاز را جهت تامین، فروش و نصب دوربین مدار بسته تعیین می کنند.

ارائه راهکار :  کارشناسان پس از بررسی و بازدید از محل، بر اساس شرایط محیط، اهداف و نیازهای مشتری، بهترین استراتژی های مناسب نصب دوربین مداربسته را ارائه می کنند تا کلیه نقاط مهم و حساس مورد نیاز مشتری تحت پوشش دوربین های مدار بسته قرار بگیرد. همچنین مناسب ترین راهکارهای انتقال تصویر دوربین های تحت شبکه روی تلفن همراه، به مشتری ارائه می شود تا در هر مکانی که به اینترنت دسترسی داشته باشند بتوانند شرکت خود را رصد کنند.

راه اندازی و نصب : بر اساس اطلاعات بدست آمده از اهداف و نیازهای مشتری و همچنین آنالیزهای صورت گرفته از محل نصب دوربین مداربسته، کارشناسان اقدام به نصب و راه اندازی دستگاه های امنیتی میکنند. کلیه تجهیزات دوربین مدار بسته قبل نصب، کاملا تست می شود و دارای گارنتی های معتبر نیز می باشند. شرکت فرهنگ آزما برای راه اندازی سیستم های امنیتی مورد نظر از انواع دوربین های مداربسته ( دوربین HD  ، دوربین آنالوگ ، دوربین تحت شبکه ، دوربین مداربسته AHD ) بمنظور بهترین پوشش برای محدوده تحت حفاظت و جلوگیری از نقطه کور استفاده می نماید .

ارائه گزارش : کارشناسان بدون اطلاع قبلی و تایید مشتری، فعالیتی را انجام نمی دهد، لذا کلیه اقدامات مربوط به نصب دوربین مداربسته پیش از اجرایی شدن می بایست گزارش فنی آن در قالب مستندات به مشتری ارائه شود و پس از تایید و موافقت مشتری، امور اجرایی نصب و راه اندازی انجام می گیرد

 

نمونه هایی از پروژه های انجام شده 
ذوب آهن اصفهاناداره کل پست استان زنجان